wtorek, 1 grudnia 2015

Ploty: Adele, To właśnie miłość, Gus Kenworthy, Brandon Skeie, Amy Schumer, Alexandra Stan ...


Cały (zachodni) świat słucha Adele - płyta "25" jest praktycznie wszędzie na 1 miejscu (czy również w Polsce - okaże się w tym tygodniu) - my więc tylko delikatnie przypominamy, że Adele jest sojuszniczką osób LGBT. Bynajmniej, nie tylko dlatego, że, jak powiedziała, "all my best mates are gay" - czyli "wszyscy moi kumple (kumpele) to geje (lesbijki)".

W 2011 r. Adele zdobiła okładkę magazynu LGBT "Out", a w wywiadzie mówiła m.in.; "Pewien młody chłopak podszedł do mnie po koncercie w Brukseli i podziękował mi za to, że dałam mu siłę, by wyszedł z szafy. Podobał mu się ktoś w szkole, ale on nie był w stanie wyjawić swych uczuć. "Someone like you" zrobiła na nim takie wrażenie, że wyoutował się przyjaciółce, a potem temu chłopakowi, który mu się podobał, również. Okazało się, że tamten też jest gejem! Obaj mieli po 15 lat. Gdy usłyszałam tę historię, musiałam się odwrócić, bo bałam się, że się rozpłaczę ze wzruszenia"

W 2011 r. Adele wystąpiła na charytatywnym koncercie w gejowskim klubie "Heaven" - dochód z biletów przekazano na organizacje LGBT. (Replika)Film To właśnie miłość, który nie ma oficjalnie akcentu jednopłciowy par, ale nie oficjalnie wycięto sceny jak para lesbijek. Reżyser Richard Curtis teraz pokazał wyciętą scenę niewielki charakter dbanie o śmiertelną chorą partnerkę (grana przez Frances de la Tour).Gus Kenworthy wywiad dla Teen Vogue. W nowym filmie narciarz wspólnie z Phillip Picardi z Teen Vogue wyjaśnia najgorsze rzeczy można powiedzieć, gejowi przez hetero.


Amy Schumer i Serena Williams rozebrały się dla najnowszego kalendarza 2016 PirelliKlip muzyczny Alexandra Stan - I Did It, Mama!


Brandon Skeie i jego wersja Adele piosenki HelloReggie Yates w swoim programie BBC o byciu gejem w Afryce rozmawia emigrantami afrykańskimi, że wielu mają problem akceptacją dzieci homoseksualny.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz