poniedziałek, 7 grudnia 2015

Ploty: Jeremiah Brent, Gus Kenworthy, Nyle DiMarco, Kylie Minogue, Jussie Smollett, Wanda Sykes ...


Nowy gospodarz programu Home Made Simple na kanale OWN, i mąż Nate Berkus, Jeremiah Brent o ojcostwie.

Jeemiah jest dekoratorem wnętrz który ma własną firmę. Brent przyznaje, nigdy nie wyobrażał sobie siebie jako ojca, ale dziecko rozszerzyło zarówno estetykę duetu projektantów. "Mając Poppy dał nam nową parę okularów," wyznaje. "Sposób, w jaki patrzymy na świat jest inny i oglądamy świat oczami naszej córki było największą zmianą dla mnie. " (Out Magazine)


Gus Kenworthy wywiadzie Kyle Krieger, wyznaje że urodził się w Wielkiej Brytanii i nie jest obrzezany.Amerykański Top Model (America's Next Top Model), zwycięzcą został Nyle DiMarco, który pochodzi z Queens i też głuchoniemy oraz wyznał wcześniej że jest też jego "orientacja płynna".

Nawet by nie wygrał już jest wielkim zwycięzca pokazał że jako głuchy może też być modelem i być w telewizji. (New Now Next)

PS w Polsce wygrał Top Model też model - Radek Pestka, jest pierwszym mężczyzną, który wygrał polską edycję 'Top Model'.
Klip Kylie Minogue – Every Day’s Like Christmas


Jussie Smollett znany jako Jamal Lyon z serialu Imperium wystąpił w reklamie Pepsi.


Wanda Sykes gościła w programie Ellen, opowiadała o swojej rocznicy jak ona i jej żona obchodzili i spotkali Oprah i nauczyli ją nowe słowo.Greg i Sylwester - Powrót do AzjiPiotr i Paweł:Carrie Fisher gościła w programie Good Morning America wraz jej psem Gary, Carie jest znana z gwiezdny wojen jako księżniczka Leia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz