piątek, 4 grudnia 2015

Ploty: Córka Stinga, Psychoterapeuta Matthew J. Dempsey, Dziewczyny, Adam Lambert, Gra o Tron ...


Wyoutowała się córka Stinga - Eliot Sumner, znana lepiej pod pseudonimem I Blame Coco, pod którym nagrała hitową płytę "The Constant" 5 lat temu (z przebojem "Selfmachine").

25-letnia Eliot powiedziała, że od dwóch lat jest w związku z dziewczyną - Lucie von Alten oraz że nie identyfikuje się ani z płcią żeńską, ani z męską.

Rodzicom ani przyjaciołom nie potrzebowała się specjalnie outować, bo "oni wszyscy od dawna wiedzą".

"Długo się zastanawiałam nad moją identyfikacją płciową, nad tym jak wyglądam, skąd pochodzę, nad moim pochodzeniem - ze względu na rodziców - aż w końcu stwierdziłam, że do diabła z tym, nie muszę się w ten sposób definiować, wszyscy jesteśmy ludźmi". (Replika)


Psychoterapeuta i vlogger Matthew J. Dempsey jego nowy film wyjaśniający dlaczego geje powinni przestać zachowywać napiętnować, osądzać swoi kolegów w środowisku.Wcześniej o rasizmie w środowisku, że wielu gejów nie akceptuje inny kolory skóry.Matka z piekła rodem homobka tak nienawidzi syna po jest gejem oskarża jego o kradzież


Najnowszy zwiastun piątego sezonu serialu Dziewczyn od HBO


Gra o Tron najnowszy zwiastun nowego sezonu szóstego


Najnowsza produkcja Supermen kontra Batman najnowszy zwiastun


Adam Lambert i Leona Lewis wspólny duet do “Girl Crush” podczas rozdania nagród CMT. Wykonanie było hołdem dla Little Big Town, jednego który odbierał nagrodę.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz