czwartek, 19 lipca 2018

Piłkarz Wisły Kraków został zaatakowany za makijaż zrobiony przez swoją dziewczynę


Piłkarz Wisły Kraków dał się pomalować swojej dziewczynie, a afera na całego nazywają pedał. Nawet dziennikarz sportowy obraża go.


Homofobia i stereotypy naszym kraju mają dobrze, że mężczyzna heteroseksualny nie może malować się.

Heteroseksualny Michał Garpiński - informatyk, działacz społeczny, związany z Krytyką Polityczna, współautor książki "Rewolucja 1905 r. Przewodnik Krytyki Politycznej" opowiadał o bycia sobą dla Wysoki Obcasów.

Inny artykuł - Jednak może wreszcie nastają czasy, w których mężczyzna będzie mógł bez zażenowania używać korektora i nie martwić się, czy opakowanie kosmetyku będzie przypominać coś dostatecznie męskiego i potężnego, jak np. kałasznikowa. Obecnie zalewa nas fala vloggerów urodowych, którzy na YouTube doradzają mężczyznom (i kobietom) jak konturować, tuszować niedoskonałości i idealnie nakładać makijaż. Polscy Youtuberzy Jakub Król i BeautyBoy prezentują nowe produkty i techniki, nie zważając na hejterów i nie ograniczają się - poradników nie kierują tylko do jednej płci. Z kolei Jake-Jamie zapoczątkował wiralową kampanię #MakeupIsGenderless (Makijaż nie ma płci), wzywając nas do obalenia stereotypów dotyczących make-upu. Na Instagramie pod swoim selfie przed i po napisał: „Nasza płeć powinna być zupełnie nieistotna. Szczerze wierzę, że makijaż może zmienić życie niektórych ludzi. Pozwala zaprezentować się w najlepszej odsłonie. To oznacza, że ludzie cierpiący przez trądzik, blizny, przebarwienia, znamiona, bielactwo i wiele innych schorzeń, mogą poczuć się 'normalnie' dzięki makijażowi". Innymi słowy, zlikwidowanie piętna związanego z noszeniem makijażu jest ważnym krokiem, dzięki któremu mężczyźni będą mogli dobrze poczuć się ze swoim wyglądem. A jak dowodzi badanie YouGov, 31% ankietowanych mężczyzn jest z niego niezadowolonych. (...) Vice News.




To nie tylko makijaż ale coraz więcej mężczyzn podtrawi ubrać się w spódnice


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz