środa, 3 sierpnia 2016

News: Sportowcy LGBT, Roxette, Uber, Teksas, Marieke Vervoort, Seattle, Teqnika Moultrie ...


Oficjalnie rada miasta Seattle zakazała jednogłośnie przegłosowała ochronę LGBTQ młodzież w mieście terapią leczenia orientacji, dzięki czemu Seattle jest 10 jurysdykcją wraz z Kalifornią, New Jersey, Oregon, Illinois, Nowym Jorkiem, Vermont, Waszyngton, DC, Cincinnati i Miami Beach, chronić młodzież z tej niebezpiecznej praktyki. Leczenie homoseksualizmu jest jak zły dotyk można porównać do pedofilii. (NCLR)

Out Sports:  Runner Otto Peltzer ustanowił standard, ale sportowcy LGBT na igrzyskach mają bogatą historię. Tym roku rekordowo 41 z sportowców to LGB rywalizować będą w Rio igrzyska olimpijskich.

Historia sportowców LGBT i olimpijczyków sięga ponad stu lat. Czy słyszałeś o geju, który został usunięty z jego drużyny olimpijskiej, bo nie pasował do inny? 28-letni duński gimnastyk Niels Bukh. Wszystko to wydarzyło się w 1908 roku.

Seksualność Bukha była znana kiedy startował w Londynie 1908 byłby pierwszy znany olimpijczykiem LGBT. Niezrażony, zwrócił się do coachingu i trenował drużynę Danii złoty medal gimnastyki w Sztokholmie 1912. Niestety, Hitler był jednym z jego największych fanów i chciał go do pomocy w propagandzie Olimpiady w Berlinie w 1936 roku.

W Amsterdamie 1928 Otto Peltzer Niemiec uczynił swój olimpijski debiut i jest pierwszym gejem olimpijczykiem. Niestety, uraz uniemożliwił mu sukces w Amsterdamie. W 1932 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles z powodu niewłaściwy butów do biegania, które jego zawiodły. Peltzer został aresztowany za homoseksualizm w 1934 roku i później uwięziony, uniemożliwiając mu trenować do olimpiady w Berlinie. W końcu wylądował w nazistowskim obozie koncentracyjnym, który został wyzwolony przez wojska amerykańskie w maju 1945 roku.

Seksualność Peltzer nie była znana w Amsterdamie 1928, ale koleżanka Niemiecka Renée Sintenis była jawną lesbijską. W Amsterdamie zdobyła brązowy medal, stając się pierwszym medalistką olimpijską LGBT. Ale to nie było w sporcie i nie była sportowcem. Tylko zdobyła medal w rzeźbie, w sztuce częścią programu olimpijskiego przez kilka lat przed 1952 r.

Mildred "Babe" Didrikson, była pierwszą kobietą sportowców LGBT olimpijski, zarówno debiutujących w 1932 Didrikson była cudowna. W swoim pierwszym rzucie oszczepem popiła rekord świata i została mistrzem olimpijskim. Ona również zdobyła złoto w biegu na 800 metrów. Poza Olimpiadą Didrikson osiągnęła sukcesy poza lekkoatletyce, też golfie, pływaniu, skokach do wody, łyżwiarstwie, koszykówce, tenisie, baseballu i bilardzie. W 1999 roku Associated Press głosowali Didrikson za najlepszą lekkoatletkę 20 wieku.

Polka Stanisława Walasiewicz – lekkoatletka startująca w biegach sprinterskich, mistrzyni olimpijska, wielokrotna rekordzistka świata. Miała żeńskie jak i męskie, lecz nie w pełni rozwinięte, organy płciowe, była tak zwanie trzecią płcią.

Łyżwiarstwo figurowe zapewnia najmłodszy LGBT olimpijczyk. Na Innsbruck 1964 Ondrej Nepela - słowacki łyżwiarz figurowy, który występował w barwach Czechosłowacji konkurował zaledwie tydzień po jego 13. urodzinach. Na Sapporo 1972 stał się mistrzem olimpijskim. Jego śmierć w 1989 roku z przyczyn związanych z AIDS. Był drugi olimpijczykiem LGBT który umarł na AIDS pierwszy był Tom Waddell, założyciel Gay Games w 1987 roku.

John Curry został mistrzem Europy i Wielkiej Brytanii też konkurował w Innsbruck Igrzyskach Olimpijskich 1976. Jego występ złoty medal wciąż plasuje się jako jeden z najlepszych w historii na olimpiadzie. Jednak to, co stało się po niej czyni go pierwszym otwarcie mistrzem olimpijskim LGBT. Było ujawnienie go przez gazetę i chociaż Curry nigdy nie zaprzeczał, że ​​jest gejem i nie też potwierdził.

Ale kto był pierwszym sportowcem, aby rzeczywiście konkurował jako ujawniony olimpijczyk? To był Robert Dover konkurował w jazda konnej który wyszedł podczas drugi raz w olimpiadzie w Seulu 1988. Dover obecnie posiada rekord gdzie najwięcej występował w olimpiada przez sportowca LGBT - sześć kolejnych olimpiadach był od 1984 roku.

To homofobia jest wciąż odczuwalna w wielu dyscyplinach sportowych, co jest jednym z powodów mniej sportowców płci męskiej ujawniają się niż kobiety nieheteromatywne. Liczba znanych olimpijczyków sportowców LGBT, do tej pory startował w zawodach kobiet jest 153 w porównaniu do 93 mężczyźni.

Wielu sportowców gejów wychodzi po tym zakończą być w sporcie. Liczby sportowców, którzy wyszły później po sporcie zawsze jest co najmniej dwukrotnie większa, od ujawniony.

Przez ostatnie 8 lat, Pete Souza który jest oficjalnym Białego Domu fotografem. W ciągu dwóch kadencji prezydenta Obamy, Souza szacuje, prawie 2 miliony zdjęć zrobił.

Można znaleźć ponad 6.600 Na oficjalnym koncie Flickr Białego Domu. Souza zdobył kilka niezwykłe potężne, szczere i wzruszające chwile prezydenta Obamy w ciągu ostatnich 8 lat i galeria 16 zdjęć jego osobiste ulubionych.

Więcej zdjęć prezydenta Obamy zrobione przez fotografa Souza. TUTAJ.

Belgijska mistrzyni paraolimpijska z Londynu Marieke Vervoort poinformowała, że poważnie myśli o poddaniu się eutanazji. - Ludzie widzą moją radość z medali, ale nie widzą drugiej, ciemnej strony. Ból, który czuję każdego dnia, jest nie do wytrzymania - ogłosiła.

Marieke Vervoort ma 37 lat i porusza się na wózku. Od 17 lat cierpi na chorobę zwyrodnieniową, która doprowadziła do paraliżu nóg. Jak ma wyglądać mój pogrzeb? Żadnego kościoła, żadnych ciastek. Wyobrażam sobie, że wszyscy trzymają w ręku lampkę szampana i mnie wspominają - powiedziała dziennikarzom Vervoort - Gazeta Wyborcza.

To jest człowiek, który na pewno nigdy nie zrobił żadnego świństwa - powiedziała Halina Jędrzejewska pseud. Sławka w programie TVN24 "Fakty po Faktach". Wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich opowiedziała o dramatycznych wyborach sprzed 72 lat w czasie Powstania Warszawskiego, lustracji sędziwego gen. Ścibor-Rylskiego i burzy wokół obchodów.

- Mam ogromny żal za sąd na generałem. Znam go tyle lat, ile minęło od Powstania, a więc całkiem długo. Widywałam go w różnych sytuacjach. Byłam świadkiem jego rożnych rozmów z ludźmi. To jest człowiek, który na pewno nigdy nie zrobił żadnego świństwa. Nikomu nie zrobił krzywdy. To jest po prostu niemożliwe. W jego charakterze to nie leży - powiedziała w programie TVN24 "Fakty po Faktach" Halina Jędrzejewska, wiceprezes Związku Powstańców Warszawskich, pseudonim "Sławka".

Odnosząc się do burzy wokół apelu pamięci odczytywanego podczas głównych uroczystości w rocznicę wybuchu Powstania Halina Jędrzejewska wyraziła także żal z powodu wciągania Powstańców w polityczną - TVN Warszawa.

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Para gejów, którzy zrobili nad Bałtykiem własnej produkcji video do nowego singla Roxette "Some other summer" - to Polacy. Clip spodobał się Perowi Gessle, liderowi Roxette, na tyle, że znalazł się na oficjalnym fan page'u zespołu. (Replika)


Samantha Bee podsumowała Konwencję Demokratów jak mówią ludzie pentagonie podczas konwencji "Głosuj na Hillary Jeśli chcesz żyć".


John Oliver podsumował Konwencje republikanów prawda i kłamstwa republikanów, wmawiają że Amerykańska gospodarka jest najgorsza, przestępstwa wracają ale statystki mówią coś innego tak naprawdę za czasów Obamę zmierzyło się morderstwa, z kryzysu gospodarczego wychodzi Ameryka kto ją doprowadził Bush republikanin.


W internecie furorę robi bratanek Hillary Clinton Tyler Clinton, ma 22 lat, jest synem przyrodniego brata Billa Clintona, Rogera Clintona Jr. Niedawno zdjęcia jego jak pozował półnagi poszło wirusowe po widzowie dostrzegł niego podczas czwartkowej konwencji Partii Demokratycznej. (ET)


Memphis biznesmen mówi kierowca Ubera wielokrotnie nazwał go "pedałem", powiedział mu, żeby "ssać penisa", a następnie próbował go przejechać w piątek wieczorem.

Ray Rico, właściciel lokalnej firmy, projektowania stron internetowych, opuszczał restauracje w sercu Memphis, kiedy jego przejażdżka z kierowcą Uber. Po Rico wsiadł do samochodu z jego wynos jedzenie - pole pizzy - kierowca podobno powiedział mu: "Pedale, bez jedzenia w moim samochodzie." (Towleroad)


Lesbijka zastrzelona Teqnika Moultrie która mieszkała w Bay Area, była z wizytą u rodziny jej narzeczonej w stolicy Teksasu, we wrześniu miała ożenić się, swoją partnerką. (Towleroad)


Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicoweJeden najbogatszy ludzi na świecie Warren Buffett wyjaśnia, dlaczego popiera Hillary Clinton i dlaczego ona jest najlepszym kandydatem na prezydenta, aby poprawić jakość życia ciężko pracujących Amerykanów. Dodatkowo Buffett wystąpił na wiecu Hillary w Omaha.

Dodatkowo republikanin z Nowego Jorku Richard Hanna, jest pierwszym członkiem Kongresu który publicznie poparł Hillary Clinton na prezydenta. Miedzy innymi za ataki Trumpa na weterana muzułmanina który zginął na wojnie.


Mike Pence wiceprezydenta kandydat Donalda Trumpa, został zapytany przez matkę weterana jak może tolerować ataki na weteranów wojny, ludzie na wiecu jego wyzywali. Ten Pence zamiast potępić mówi o wolności słowa.

Widać Polska i Ameryka, obraża się ludzi wojny, u nas poniża się też wielu weteranów jak ostatnio powstańców wmawia się jakie bzdury. Prawica wykorzystuje i okłamuje historie, chcą czyścić ją od weteranów nie pasujący do prawicy, wmawiać tylko prawicowcy walczyli. To źle się skończy pisanie historii na kłamstwie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz