czwartek, 4 sierpnia 2016

News: Muzułmanin i mormon, Tel Awiw, Republikanie, Związki partnerskie, Włochy, Meg Whitman ...


Miłość nie wybiera, Muzułmanin i mormon dwie skrajności można powiedzieć zakochali się. Sheraz Salahuddin i Andrew Sheranian poznali się w roku 2011. Sheraz jako muzułmanin z Pakistanu, Andrew jako Mormon z Utah. "W pewnym sensie nie można nic bardziej różni się od tych dwóch religii, ale pod innymi względami są one niemal identyczne," Sheraz powiedział dla Towleroad.

Zarówno on jak i Andrew opisują bardzo kochające swoje rodziny, potrzeba, aby uciec, wychowanych religijności. "Podczas lotu z powrotem z Salt Lake City, gdzie spotkałem rodzinę Andrew po raz pierwszy, wiedziałem, że chciałem się ożenić z nim ... Ja proponuje Andrew trzy lata w związku, ale prawdą jest, żadnych z nas nie byliśmy gotowi wziąć ślub w tym czasie. Mieliśmy długie zaręczyny trzech lat "Sheraz powiedział.

To był nocny atak na klub Pulse, kiedy postanowili że ożenią się to już czas. "Strzelanina w Orlando był punktem zwrotnym dla Andrew, który nagle zaproponował się pobrać. Czuł mocno, strach nie zmusi żadnej władzy nad naszym życiem."

Do też sprzeciw Donaldowi Trumpowi jego ataki rasistowskie, anty-islamskie powiedzieli sobie tak w czerwcu tego roku.

Sheraz wcześniej ukrywał się że jest gejem, w Pakistanie żył podwójnym życiem, dla rodziny i dla swoi przyjaciół.

To się zmieniło, kiedy przeniósł się do Stanów Zjednoczonych na podstawie wizy studenckiej w wieku 23. Cztery lata później poznał Andrewa, profesjonalnego muzyka specjalizujący się w organach, fortepianie wykształconego w New England Conservatory of Music i Yale University. Sheraz od tego czasu ukończył MBA i jest analitykiem danych w naturalnych produktów spożywczych firmy dystrybucyjnej.

Jemu skończył się paszport i chciał nowy i jako obywatel Pakistanu musiał iść do konsulatu. Został zapytany czy jest żonaty, najpierw nie wiedział czy powiedzieć prawdę, po wiadomo Pakistan homoseksualizm nie uznaje jest zakazany.

Postanowił powiedzieć prawdę tak jest żonaty z mężczyzną. Wielki szok że Na dzień Islamska Republika Pakistanu wydała dokument jemu potwierdzający małżeństwo osób tej samej płci. Pakistan który zalicza się do najgorszy do życia dla osób LGBT, gdzie morduje nas, uznało związek jednopłciowy. Więcej na Towleroad.

W Tel Awiwie zamknięto ostatni bar gejowski Evita, dziś zamiast do klubów używa się aplikacji internetowe jak np Gridra, czy wiele miejsc gayfriendly.

Izrael na Bliskim Wschodzie najbardziej pro LGBT kraj, Tel Awiwie jest najbardziej "gejowsim miastem" Izaela, ostatnich dekadach tym kraju zmieniło się w 1988 roku zniósł zakaz homoseksualnej aktywności seksualnej. Prawo te było rzeczywiście nie były stosowane. Od 1992 roku istnieją przepisy antydyskryminacyjne w celu ochrony gejów i lesbijek w 1994 pary tej samej płci zostały uznane od 2006 ich małżeństwa, ale tylko muszą wyjechać zagranicą i wziąć ślub, (w Izraelu nie ma małżeństw cywilny także hetero pary, które nie chcą małżeństwa religijnego, wziąć ślub cywilny za zagranicą). Jerozolima jest najbardziej konserwatywny miastem i też wiele razy problem homofobią. (Queer.de)

Katolicki arcybiskup Dublina Diarmuid Martin ogłosił, że nie wyśle ​​księży stażystów z własnej diecezji, do największego w Irlandii, seminarium w St. Patrick College, Maynooth, z powodu ostatnich skandali miedzy innymi wielu nich z Maynooth używa aplikacje Grindra żeby umawiać najczęściej na seks. (Irish Central)

Zawsze mówi o sobie, że jest konserwatystą, chrześcijaninem i republikaninem - Mike Pence - to on stanie u boku Donalda Trumpa jako kandydat na wiceprezydenta USA.

Jako gubernator Indiany wprowadził najbardziej restrykcyjne prawa aborcyjne i podpisał prawo umożliwiające odmowę obsługi osoby homoseksualnej np. w cukierni. Pence bulwersuje i jak ulał pasuje do boku kandydata republikanów w najbliższych wyborach prezydenckich Donalda Trumpa. (TVN24)

Była szefowa Hewlett Packard i kandydatka na prezydenta republikanów Meg Whitman będzie wspierać Hillary Clinton i przekazie dotację na jej kampanie. "Będę głosować na Hillary, będę rozmawiać z moimi przyjaciółmi republikańskimi żeby jej pomagać, a ja przekazie na jej kampanie fundusze" powiedziała Whitman. Ona porównuje Trumpa do Hitlera i Mussoliniego. (New York Times)

HIV atakuje w klubach dla gejów. Zakażonych jest aż 7,2 proc. bywalców warszawskich lokali dla homoseksualistów - czytamy w "Rzeczpospolitej". Wyniki europejskiego badania Sialon II ogłoszono dopiero teraz, choć przeprowadzono je już trzy lata temu.  Oprócz Warszawy przeprowadzono je w 12 innych miastach na Starym Kontynencie - wp.pl

Konferencja prasowa: Polska coraz bliżej związków partnerskich i równości małżeńskiej

W listopadzie 2015 roku swoją działalność zainaugurowała Koalicja na Rzecz Związków Partnerskich, której celem jest doprowadzenie do historycznego wyroku Europejskiego Trybunału Praw Człowieka zobowiązującego Polskę do przyjęcia przepisów umożliwiających parom jednopłciowym zawieranie związków partnerskich i małżeństw. Podczas konferencji przedstawione zostaną wyniki dotychczasowych działań sądowych przybliżających Koalicję do realizacji założonego celu. Zaprezentowana zostanie również platforma crowdfundingowa umożliwiająca współuczestniczenie w jej dalszych działaniach.

Konferencja odbędzie się 9 sierpnia 2016 r. (wtorek) o godz. 12.00 w Faktycznym Domu Kultury przy ul. Gałczyńskiego 12 w Warszawie. Więcej na stronie KPH.

​Pinksixty News wiadomości LGBT


Włoski eksperyment aktorzy para gejów na plaży całuje się,  i homofob wiele osób przyłączyło się żeby przestali całować się po są tu dzieci.


The Underwear Daniel X Miller, pyta graczy Pokemon Go co noszą bokserki czy slipki


Donald Trump wyrzucił płaczące małe dziecko z sali. Może pani zabrać stąd to dziecko... Myślę, że ona rzeczywiście mi uwierzyła, gdy powiedziałem, że kocham, jak dziecko płacze, kiedy przemawiam. W porządku. Ludzie czasem nie rozumieją, ale to jest OK - powiedział. Na życzenie kandydata, ochrona wyprowadziła matkę z płaczącym dzieckiem z sali. (TVN24)

Amerykańska polityka prawica oni już dostają jak u nas cierpią na jakąś chorobę psychiatryczną. Katrina Pierson, od Trumpa rzeczniczka wmawia że syn Khana zmarł z powodu Hillary i Obamy po "zmienili zasady zaangażowania" dla amerykańskich żołnierzy. Ona jak republikanie nie są poważni, Kpt. Humayun Khan zmarł w dniu 8 czerwca 2004 roku w czasie prezydentury George'a W. Busha, republikanina.

Katrina Pierson, od Trumpa rzeczniczka jej komentarze nie pierwszy raz są głupie, też wiele razy homofobiczne. Nazywa homoseksualizm nie normalny, przeciwniczka małżeństw jednopłciowy. (The Advocate)Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz