poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Mr Gay Europe 2016, został Raf Van Puymbroeck z Belgii, Andrzej Berg zajął pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym


Foto: mrgayeurope.com
Gala finałowa Mr Gay Europe 2016, która odbyła się w Oslo Norwegia, Mr Gay Europe 2016 został Raf Van Puymbroeck z Belgii. Drugie miejsce zajął Joni George Valdares z Anglii. Trzecie miejsce zajął Danni Arndt Sigen z Danii.

Andrzej Berg polski kandydat mimo nie na podium ale zajął pierwsze miejsce w głosowaniu internetowym. Mr mediów społecznościowych i oraz też Mr sympatyczności dla Paul Davies z Walii. Mr fotogeniczności dla Sergio Diaz Rullo Brasero z Hiszpanii. Najlepszy film prezentacyjny dla Raf Van Puymbroeck z Belgii. Najlepiej wyzwaniu sportowym wypadł Joni Valadares z Anglii. Najlepiej w teście pisemny wypadł Dimitar Dimitrov z Bułgarii.

"Czuję się świetnie. Chcę podziękować wszystkim," powiedział Raf Van Puymbroeck. "To było fantastyczne doświadczenie. Chcę inspirować inny."

"Chcę inspirować inny, chcę być wzorem do naśladowania. Choć mam tylko 22 lata." Raf jest wykładowcą w sporcie i aktywności fizycznej na Thomas More Institute w Turnhout. Raf nadal swój udział konkursie dotyczące sportu i różnorodności aby promować powszechną akceptację LGBTI sportowców.

"W aspekcie różnorodności, chciałbym nadal skupiać się na uchodźców LGBT oraz poprawy praw dla osób transpłciowy", powiedział Mister Gay Belgia organizator Bram Bierkens.

To nie był pokaz tańca i muzyki, jak jesteśmy przyzwyczajeni do konkursu Mister. Była to uroczysta kolacja. "Mister Gay Europa nie jest konkurencja, aby dowiedzieć się, kto jest najpiękniejszym gejem Europy, ale poszukiwanie ambasadora LGBT", powiedział dyrektor Stuart Hatton Jr.

Puymbroeck wyjaśnia, ​​powodem, dla którego chciał rywalizować o tytuł Mr Gay Europe wynikał z założenia, konkursu. Nie chodzi o to, aby ukoronować go najlepszym graczem i najpiękniejszym, ale znaleźć świetnego ambasadora i wzór do naśladowania dla społeczności LGBT, mówi Puymbroeck.

- Teraz, kiedy zdobyłem tytuł, chciałbym rozszerzyć ten projekt, a także działać na rzecz integracji uchodźców w społeczności LGBT, mówi Puymbroeck.

Tegorocznym zwycięzca jest przekonany, to dobry moment, możemy próbować zmienić negatywne postrzeganie o gejach.

- Jeśli wszyscy szanowali się nawzajem nie było znaczenie takiego konkursu ale tak nie jest w tej chwili obecnej, w którym wiele osób LGBT są zamykani w więzieniu lub zabijani wyłącznie z powodu swojej orientacji seksualnej, mówi.

Organizator Mr. Gay Europie, Tore Aasheim, mówi, cel konkursu jest umożliwienie młodym gejom dać im dobre wzorce do naśladowania.

- Kiedy dorastałem, nie mieliśmy żadnych wzorców. Geje wiedzieli tylko którzy są perfekcyjni w ubraniach czarujący, pełno brokatu i takie tam. To był chyba nie to, czego całkowicie utożsamia się z nami, mówi.

Podkreśla ponadto, większość ludzi, którzy walczyli prawa LGBT byli są dojrzali i że doszło potrzeba dziś młodsze głosy, coś taki jak Mr Gay Europe.

Kryteria uczestnictwa jest, jesteś osobą pełnoletnią, postrzegają siebie jako człowieka, ktoś ma chęć zrobienia czegoś dobrego dla ruchu gejowskiego. (Replika/Nnieuws/GaySir)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz