poniedziałek, 8 sierpnia 2016

Tydzień w telewizji: Chirurdzy, Sześć stóp pod ziemią, Witaj w klubie, Seks w wielkim mieście ...


Od poniedziałku do piątku: E! News o 22:00 - 22:45 na E! Entertainment. Seks w wielkim mieście, 2x o 20:00 na Comedy Central Family. Dr Quinn o 20:00 na TVS do czwartku z udziałem Chad Allen. Dynastia o 20:55 na TVS do czwartku. Anderson Cooper 360 o 02:00 na CNN. Jestem Cait, o 23:00 na E! Entertainment. Na Wspólnej o 20:15 na TVN (do czwartku). Sześć stóp pod ziemią o 19:00 na HBO 3. Wielkie poszukiwania małych domów i Mały dom, duże możliwości 18:00 na Lifetime HD. W nie który odcinkach występują pary jednopłciowe.

Współczesna rodzina 5 o 20:05 na Fox Comedy HD, po 4 odcinkach


Poniedziałek: Gogglebox. Przed telewizorem o 22:00 na TTV. Fear the Walking Dead 2, odc. 7 o 21:00 na AMC HD. Projekt Lady, odc. 7 o 20:55 na TVN.

Siostra Jackie 7, odc. 1 i 2 o 23:00 na Universal Channel. Wśród aktorów gra Stephen Wallem jak pielęgniarz Thor Lundgren, Stephen jak w serialu i po za nim jest gejem, dodam ma siostrę Lindę Wallem też lesbijka która jest żonata z piosenkarką Melissa Etheridge.


Witaj w klubie o 22:00 na ale kino+ HD. Rok 1985, Dallas. Elektryk i jeździec rodeo, Ron Woodroof (Matthew McConaughey), prowadzi rozrywkowy styl życia - dużo pali i pije, bierze narkotyki oraz preferuje przygodny seks. Mężczyzna jest na dodatek rasistą i homofobem. Podczas wizyty w szpitalu Ron dowiaduje się, że jest chory na AIDS i zostało mu 30 dni życia. Postanawia się nie poddawać, mimo że zostaje wyrzucony z pracy i dawni koledzy odwracają się od niego, uznając go za geja. Od doktor Eve Saks (Jennifer Garner) Ron dowiaduje się o nowym leku, który jest obecnie w fazie testów i nie został jeszcze dopuszczony do sprzedaży przez FDA, agencję dopuszczająca leki do obrotu i stosowania w USA. Po mogące uratować mu życie farmaceutyki Ron udaje się do Meksyku. Tam dowiaduje się o alternatywnych formach terapii. Postanawia przemycać leki do Stanów Zjednoczonych i sprzedawać je innym, zainfekowanym wirusem HIV, pacjentom. Zakłada "Dallas Buyers Club", którego członkowie po opłaceniu składki, mogą korzystać z zapewnionych przez Rona medykamentów. Jego wspólnikiem w biznesie zostaje zakażony transseksualista, Rayon (Jered Leto)


Wtorek: Po prostu Jillian, odc. 1 do 8 od 07:00 na E! Entertainment. EJ w Nowym Jorku, odc. 1 do 5 od 18:00 na E! Entertainment. Gra tajemnic o 09:45 na CANAL+.

Wszyscy święci o 21:00 AMC HD. Mary (Jena Malone) i jej najlepsza przyjaciółka Hilary (Mandy Moore) rozpoczynają ostatni rok nauki w chrześcijańskim liceum American Eagle. Dziewczęta są religijne, grzeczne oraz dobrze się uczą. Pragną naprawiać świat i sprowadzać zagubione duszyczki na dobrą drogę. Mary darzy platonicznym uczuciem swojego chłopaka Deana (Chad Faust). Doznaje szoku, kiedy jej ukochany wyznaje, że jest homoseksualistą. Tego samego dnia widzi Jezusa, który powierza jej zadanie - musi uratować zagubionego Deana. W konsekwencji zachodzi w ciążę. Życie bohaterki diametralnie ulega zmianie. Zostaje odrzucona przez przyjaciółki. Z idola staje się szkolnym outsiderem. Zaprzyjaźnia się z przykutym do wózka synem dyrektora Ronaldem (Macaulay Culkin) i zbuntowaną Cassandrą (Eva Amurri). Znajomość z nimi pomaga jej odnaleźć siebie. Godna podziwu kreacja Mandy Moore jest atutem filmu. Komedia romantyczna, urozmaicona elementami dramatu, które demaskują hipokryzję religijną i dwulicowość.


Środa: Ostre cięcie o 22:00 na TTV. Rosewood, odc. 11 i 12 o 23:50 na FOX. Grey's Anatomy: Chirurdzy 11, odc. 5 - 6 o 21:00 na FOX HD. Izba przyjęć o 21:30 na TLC. Państwo młodzi: Chuck i Larry o 18:55 na CBS Europa.

Czwartek: The Fosters, odc. 21 o 18:45 na CANAL+ Family. Wstydliwe choroby o 21:30 na TLC z udziałem doktorem Christianem Jessen.

Piątek: Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem 3 o 21:00 na HBO3. Doskonali single odc. 8 o 21:00 na E! Entertainment. EJ w Nowym Jorku, odc. 6 o 20:00 na E! Entertainment.

Sobota: Priscilla, królowa pustyni o 18:15 na ale kino+. Mitzi (Hugo Weaving), czyli Tick, i Felicia (Guy Pearce), czyli Adam, są transwestytami. Bernadette (Terence Stamp) to transseksualista. Razem występują jako drag queens. Wędrują po Australii, chcąc zdobyć sławę i pieniądze. Mają właśnie wystąpić ze swoim show w Alice Springs. Jednak każda z nich ma inny powód, aby jechać do Australii. Felicia szuka nowych wrażeń. Mitzi pragnie odwiedzić bliską rodzinę, a Bernadette stara się wyleczyć ze smutku po stracie przyjaciela. Cała trójka podróżuje przez pustynię starym, przemalowanym na różowo autokarem. Niestety, autobus psuje się na odludziu. Bohaterowie muszą liczyć na przychylność lokalnych mieszkańców. Nieoczekiwanie, ich wielbicielem zostaje Bob (Bill Hunter), który reperuje zepsuty autokar. Mężczyzna zakochuje się w jednej z kobiet i towarzyszy im w czasie ich podróży. 


Seks w wielkim mieście 2 o 21:00 na TVN


Mamuśki z piekła rodem 2 o 21:00 na TLC. Niektóre matki są gotowe popełnić nawet największą niegodziwość, byle uszczęśliwić swoje dzieci. W programie zostaną opowiedziane historie kobiet, które nie bały się dopuścić niecnych uczynków w imię źle rozumianej miłości do najbliższych. W serii znajdzie się m.in. opowieść o matce, która prześladowała trenera swojego syna. Widzowie poznają także historię kobiety, która wynajęła zabójcę na zlecenie, by zlikwidował rywalkę córki z drużyny czirliderek. Świat matek, które dla swoich dzieci weszły na drogę przestępstwa, zaprezentuje aktorka Ewa Kasprzyk. Program oryginalnie wyprodukowano w USA, ujęcia z prowadzącą powstały już w Polsce.Niedziela: Vice o 22:35 na HBO2. Ostre cięcie 6 o 15:00 na TTV. Plastyczna fuszerka o 21:00 na E! Entertainment. Skazany na śmierć, odc. 10 o 22:55 na TVN 7 z udziałem Wentworth Millera. EJ w Nowym Jorku o 23:00 na E! Entertainment. Z kamerą u Kardashianów, odc. 13 o 20:00 na E! Entertainment.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz