niedziela, 16 października 2011

News: Karpiel Bułecka: "Nie ma gej-górali", Grodzka chce zwrotu pieniędzy za zmianę płci, student został wyrzucony z drużyny z powodu pocałunku gejowskiego, Godson: Geje mi nie przeszkadzają ...

 Piosenkarka Joss Stone, mówi że Ricky Martin jest dobrym ojcem, też że wspiera równość prawa LGBT po sama ma dużo znajomy gejów. Sama też całowała się z dziewczyną ale to tylko był "przyjacielski" pocałunek nie jest lesbijką mówi.

Lider zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka twierdzi „ Nie ma gej-górali - wypalił muzyk. - Nie spotkałem. Jakoś tak wyszło, chyba, że są a się nie przyznają. Nie potrafię tego wytłumaczyć, na czym polega to zjawisko.”. Oj myli się są nawet był tekst o gejach góralach, a Krystian Legierski można powiedzieć do góral z tych terenów pochodzi.

Roman Kotliński miał zostać pozyskany jako TW „Janusz”. Podpisał zobowiązanie. Nie przyznał się do tego w oświadczeniu lustracyjnym. Na swoich listach Ruch Palikota miał największą po SLD liczbę kandydatów na parlamentarzystów, którzy w oświadczeniach lustracyjnych przyznali się do związków z tajnymi służbami PRL. Poseł Ruchu Palikota zaprzecza współpracy z SB. "Wykażę patologię IPN". Polska polityka o bagno, tylko poniżać i krzyczeć nic innego nie podtrawia zrobić.

Partia Pracy z Nowej Zelandii powiedzieli, że będą dążyć do tego żeby parom homoseksualnym wolno było adoptować dzieci. Inna obietnica obejmuje walka z zastraszaniem ze strony homofobów w szkołach.

Fot. Maciej Zienkiewicz/Agencja Gazeta
 TVN4: Dążenie do wprowadzenia ustaw: o związkach partnerskich oraz o określaniu płci zapowiedziała pierwsza transseksualna posłanka w Polsce Anna Grodzka. Chce, by zmiana płci była w pełni refundowana przez państwo.

W sobotę w Szczecinie prowadziła ona warsztaty "Oswajanie transpłciowości". Są one jednym z punktów programu trwających od czwartku Szczecińskich Dni Różnorodności, zorganizowanych przez Grupę Lokalną Kampanii Przeciw Homofobii oraz kilku innych szczecińskich organizacji.

Grodzka powiedziała, że poprzez warsztaty "chce nieść społeczeństwu wiedzę o osobach transpłciowych, bo wiedza pozwala na zrozumienie, a zrozumienie na akceptację". - Państwo powinno dawać maksimum wolności obywatelom i bronić przed agresją ludzi, którzy nie tolerują odmienności. Społeczeństwo powinno być różnorodne - zaznaczyła.

Grodzka, jako posłanka, będzie chciała zająć się wprowadzeniem ustaw o związkach partnerskich, a także stworzeniem ustawy o określaniu płci, która ułatwi osobom transseksualnym proces zmiany płci i późniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Proces zmiany płci miałby być w pełni refundowany przez państwo.

Zapowiedziała, że będzie również wspierała wejście w życie ustaw: o równości kobiet, świadomym macierzyństwie i o in vitro.

Pytana o to, jak została przyjęta jako posłanka transseksualna, Grodzka odpowiedziała, że dostrzega "pewne przejawy braku szacunku" w mediach i polityce. - Tadeusz Iwiński (SLD) powiedział o mnie, że jestem nie całkiem kobietą (...). Ja po prostu będę sobą i pokażę, że nieprzychylne zdania o mnie są niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że posłowie, którzy nie okazują szacunku, zostaną odpowiednio ocenieni przez wyborców w następnej kadencji - dodała.

 Uważam, że każde środowiska powinny mieć swoich reprezentantów - powiedział w "Faktach po Faktach" John Godson z PO, komentując obecność w Sejmie przedstawiciela środowisk homoseksualnych i transseksualistki. Jego zdaniem, obecność takich osób w Sejmie świadczy o tolerancji i przyjaznym nastawieniu Polaków.

Choć jak zastrzegł, nie oznacza to, że akceptuje postulaty homoseksualistów np., by zawierali małżeństwa. - Jestem konserwatywnie nastawiony - powiedział. I dodał, że choć jest przeciwny małżeństwom homoseksualnym i adopcji dzieci przez takie osoby, to uważa, że pary homoseksualne powinny mieć możliwość np. dziedziczenia.

Odnosząc się do sporu o krzyż, który wywołał Janusz Palikot zapowiadając, iż będzie dążył do jego usunięcia, Godson powiedział, iż temat jest bardzo kontrowersyjny, ale jemu osobiście, choć jest protestantem, krzyż w Sejmie nie przeszkadza. - Nie powinniśmy doprowadzić do takiego fermentu - powiedział poseł PO. I dodał, ze jest przeciwny wykorzystywaniu krzyża do celów politycznych.

Teksas cheerleader został wyrzucony z drużyny z powodu tylko że pocałował innego chłopaka na boisku szkolnym, studenci hetero którzy całują się jest ok ale pocałunek dwóch facetów nie jest dopuszczalny. Drugiej strony nie pierwszy raz w Ameryce wyrzuca się z szkoły tylko za pocałunek gejowski czy lesbijski.  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz