Lider zespołu Zakopower Sebastian Karpiel-Bułecka twierdzi „ Nie ma gej-górali - wypalił muzyk. - Nie spotkałem. Jakoś tak wyszło, chyba, że są a się nie przyznają. Nie potrafię tego wytłumaczyć, na czym polega to zjawisko.”. Oj myli się są nawet był tekst o gejach góralach, a Krystian Legierski można powiedzieć do góral z tych terenów pochodzi.
Roman Kotliński miał zostać pozyskany jako TW „Janusz”. Podpisał zobowiązanie. Nie przyznał się do tego w oświadczeniu lustracyjnym. Na swoich listach Ruch Palikota miał największą po SLD liczbę kandydatów na parlamentarzystów, którzy w oświadczeniach lustracyjnych przyznali się do związków z tajnymi służbami PRL. Poseł Ruchu Palikota zaprzecza współpracy z SB. "Wykażę patologię IPN". Polska polityka o bagno, tylko poniżać i krzyczeć nic innego nie podtrawia zrobić.
Partia Pracy z Nowej Zelandii powiedzieli, że będą dążyć do tego żeby parom homoseksualnym wolno było adoptować dzieci. Inna obietnica obejmuje walka z zastraszaniem ze strony homofobów w szkołach.
Fot. Maciej Zienkiewicz/Agencja Gazeta |
W sobotę w Szczecinie prowadziła ona warsztaty "Oswajanie transpłciowości". Są one jednym z punktów programu trwających od czwartku Szczecińskich Dni Różnorodności, zorganizowanych przez Grupę Lokalną Kampanii Przeciw Homofobii oraz kilku innych szczecińskich organizacji.
Grodzka powiedziała, że poprzez warsztaty "chce nieść społeczeństwu wiedzę o osobach transpłciowych, bo wiedza pozwala na zrozumienie, a zrozumienie na akceptację". - Państwo powinno dawać maksimum wolności obywatelom i bronić przed agresją ludzi, którzy nie tolerują odmienności. Społeczeństwo powinno być różnorodne - zaznaczyła.
Grodzka, jako posłanka, będzie chciała zająć się wprowadzeniem ustaw o związkach partnerskich, a także stworzeniem ustawy o określaniu płci, która ułatwi osobom transseksualnym proces zmiany płci i późniejsze funkcjonowanie w społeczeństwie. Proces zmiany płci miałby być w pełni refundowany przez państwo.
Zapowiedziała, że będzie również wspierała wejście w życie ustaw: o równości kobiet, świadomym macierzyństwie i o in vitro.
Pytana o to, jak została przyjęta jako posłanka transseksualna, Grodzka odpowiedziała, że dostrzega "pewne przejawy braku szacunku" w mediach i polityce. - Tadeusz Iwiński (SLD) powiedział o mnie, że jestem nie całkiem kobietą (...). Ja po prostu będę sobą i pokażę, że nieprzychylne zdania o mnie są niesprawiedliwe. Mam nadzieję, że posłowie, którzy nie okazują szacunku, zostaną odpowiednio ocenieni przez wyborców w następnej kadencji - dodała.
Uważam, że każde środowiska powinny mieć swoich reprezentantów - powiedział w "Faktach po Faktach" John Godson z PO, komentując obecność w Sejmie przedstawiciela środowisk homoseksualnych i transseksualistki. Jego zdaniem, obecność takich osób w Sejmie świadczy o tolerancji i przyjaznym nastawieniu Polaków.
Choć jak zastrzegł, nie oznacza to, że akceptuje postulaty homoseksualistów np., by zawierali małżeństwa. - Jestem konserwatywnie nastawiony - powiedział. I dodał, że choć jest przeciwny małżeństwom homoseksualnym i adopcji dzieci przez takie osoby, to uważa, że pary homoseksualne powinny mieć możliwość np. dziedziczenia.
Odnosząc się do sporu o krzyż, który wywołał Janusz Palikot zapowiadając, iż będzie dążył do jego usunięcia, Godson powiedział, iż temat jest bardzo kontrowersyjny, ale jemu osobiście, choć jest protestantem, krzyż w Sejmie nie przeszkadza. - Nie powinniśmy doprowadzić do takiego fermentu - powiedział poseł PO. I dodał, ze jest przeciwny wykorzystywaniu krzyża do celów politycznych.
Teksas cheerleader został wyrzucony z drużyny z powodu tylko że pocałował innego chłopaka na boisku szkolnym, studenci hetero którzy całują się jest ok ale pocałunek dwóch facetów nie jest dopuszczalny. Drugiej strony nie pierwszy raz w Ameryce wyrzuca się z szkoły tylko za pocałunek gejowski czy lesbijski.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz