piątek, 1 marca 2013

Zmarł Międzynarodowy Mister Gumy - Jason Lynch


Trzy tygodnie po śmierci Arpada Miklosa żegnamy Jasona Lyncha, urzędującego, szesnastego z kolei Międzynarodowego Mistera Gumy, który zmarł równie nagle i w równie niejasnych okolicznościach, dzień po swoich 38. urodzinach (24.02.1975-25.02.2013) i zaledwie trzy miesiące po zostaniu tegorocznym MIR

Partner Jasona, Stephen Perry, po powrocie do domu z pracy znalazł go nieprzytomnego. Reanimacja przez ratowników medycznych nie powiodła się, przyczyna zgonu nie jest jeszcze znana. Zdumiewa nagłość tej śmierci w tak młodym wieku i w pełni zdrowia, bo Jason szykował się w najbliższy weekend do wyjazdu do Montrealu jako sędzia w wyborach Mr. Montreal Rubber.

Jason Lynch pochodził z Bostonu i bardzo się cieszył, że dzięki jego zwycięstwu tytuł Mister Rubber wrócił tam, gdzie ten konkurs się narodził, początkowo pod nazwą Mr. Vulcan Rubber, która oprócz „gumy wulkanizowanej” zawierała w sobie zręczną aluzję do rubberowców jako wulkanów fetyszowej seksualności.

Amerykańska „rodzina rubberowa” wystosowała oficjalny komunikat z wyrazami ubolewania z powodu tej straty. Aż do planowego końca przerwanej kadencji Lyncha strona konkursu mirubber.com będzie zamieszczała “tablicę pamiątkową”, czyli slideshow oficjalnych i prywatnych zdjęć Jasona, pomagając mu w ten jedyny możliwy już sposób wypełnić swoją udaremnioną przez śmierć misję reprezentowania społeczności rubber na świecie w roku 2013. - polgej.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz