Michał Kwiatkowski wychodzi za mąż! Szczęśliwy piosenkarz pochwalił się tym, że ma już ustaloną datę ślubu ze swoim narzeczonym Maxim Assenza.
Michał Kwiatkowski (32 l.) zyskał rozpoznawalność po udziale w programie "Szansa na sukces" w 2001 roku. Potem wyjechał na studia do Paryża, gdzie zajął 2. miejsce w lokalnej wersji programu "Fabryka Gwiazd". Sukces w talent show zapewnił mu ogromną popularność. Michał Kwiatkowski powrócił do Polski w 2009 roku, gdzie dotarł do półfinału 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami". W 2014 roku zajął 4. miejsce w show "Twoja twarz brzmi znajomo". To nie koniec rewolucji w jego życiu. Michał Kwiatkowski ogłosił, że ma już termin ślubu ze swoim narzeczonym.
Michał Kwiatkowski podzielił się radosną nowiną na Facebooku. "Wniosek zaakceptowany, mamy datę naszego ślubu! Było trochę więcej papierkowej roboty, ale udało się! Wszystko jest możliwe, miłość wygrywa!" – napisał Michał Kwiatkowski.
Michał Kwiatkowski: Było łatwiej, niż myślałem. Miałem wrażenie, że będzie trudno, bo wszyscy mi mówili, że jako Polak nie mogę wziąć ślubu ze swoim partnerem. Myślałem o wzięciu ślubu od czasu, kiedy we Francji jest to możliwe, czyli od 2013 roku. Przez lata żyłem w tej nieświadomości, ale brałem udział w różnego rodzaju manifestacjach, które miały zachęcić urzędników za zalegalizowania małżeństw jednopłciowych. Naprawdę się w to angażowałem. Prawo ostatecznie przeszło, z czego byłem zadowolony, jednak cały czas myślałem, że nie mogę z tego prawa skorzystać. Byłem tym zirytowany.
Tak, chociaż ten proces był dłuższy, niż mi się wydawało, było więcej papierowej roboty. Na szczęście i w Polsce, i we Francji spotkałem się z przychylnie nastawionymi urzędnikami, którzy zrobili wszystko, co mogli, by mi pomóc. Udało mi się uzyskać większość dokumentów, oprócz tego, który zezwala na zawarcie związku za granicą. Mógłbym go uzyskać jedynie w przypadku, gdybym brał ślub z kobietą. Pani w urzędzie była bardzo sympatyczna, ale wydania tego dokumentu zakazywała Konstytucja RP. Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy. Teraz pozostaje czekać na ten wyjątkowy dzień...
Myślimy o adopcji. Maxim ma 24 lata, ja 32, więc u mnie już budzi się instynkt tacierzyński. Nie chcę jednak narzucać Maximowi moich instynktów. Jestem pewien, że za jakiś czas na pewno poczuje chęć wychowania dziecka. Zanim zaczniemy snuć jakiekolwiek plany, musimy zapewnić dziecku dobrą sytuację i dom. Dopiero wtedy zdecydujemy się na adopcję. W moim przypadku dodatkowo stresujący jest mój zawód. Jako artysta nigdy nie wiem, gdzie będę za sześć miesięcy i ile będę zarabiał. (...) - Plejada.pl
Matt Irwin, fotografował gwiazdy pracował dla Kylie Minogue, Rita Ora czy One Direction wziął śmiertelną dawkę narkotyków GHB był w depresji.
Przyjaciele 36-letniego Matta powiedzieli, że jego depresja rozpoczęła się, gdy jego chłopak porzucił go, aby powrócić do poprzedniego partnera. (PinkNews)
Największa gazeta Arizona Republic w stanie Arizonie, po raz pierwszy historii poparł podczas wyborów demokratów i poparli Hillary Clinton. Gazeta jest ma poglądy prawicowe, nigdy nie zdarzyło poparli demokratów. (Towleroad)
Multimedia Platforms właściciel taki pism Next Magazine, Agenda Florida i Frontiers, prowadzi do ograniczenia wydawania i zwolnienie pracowników z powodu problemów finansowy. (The Advocate)
W Ontario nowe prawo pozwoli parom jednopłciowym będą mieć takie same prawa adopcyjne jak pary heteroseksualne. Prawo nowe wejdzie w życie w styczniu 2017 roku. (PinkNews)
Grupa Stonewall: Drogie Osoby, już w sobotę 1.10 o godzinie 13:00 pod Sejmem w Warszawie i w poniedziałek, 3.10 o godzinie 16.00 na poznańskim Placu Mickiewicza odbędą się demonstrację przeciwko zaostrzeniu przepisów aborcyjnych zaproponowanych przez Ordo Iuris i entuzjastycznie przyjętych przez Sejm RP.
Zabieramy ze sobą tęczowe flagi i zanim oskarżycie nas o "obnoszenie się" chcemy wyjaśnić skąd i dlaczego tęcza na #CzarnyProtest.
Otóż, w dyskusji o całkowitym zakazie aborcji brakuje wyraźnego głosu mówiącego o tym, że to bestialskie prawo dotyczy nie tylko cispłciowych heteroseksualnych kobiet, ale w równym stopniu kobiet homoseksualnych, biseksualnych, osób transpłciowych, niebinarnych płciowo i interseksualnych. Należy wyraźnie zaznaczyć ich obecność i przypomnieć, że również te osoby padają ofiarą przemocy seksualnej a także mają równe prawo do decydowania o swoich ciałach. Prawa reprodukcyjne nie są wyłącznie prawami kobiet. Solidaryzujemy się z kobietami, jednocześnie podkreślając, że to także dyskusja o nas i naszych ciałach.
Prosimy pamiętać, że tęcza: nie zawłaszcza przestrzeni, nie idziemy tam by mówić komuś, że jesteśmy lepsi czy bardziej uprzywilejowani, tęcza nie dzieli, a łączy. Nie jest też wyrazem poglądów, a nieodłącznym elementem naszej tożsamości.
Stańmy razem zarówno w Warszawie jak i w Poznaniu, by zamanifestować nasz sprzeciw wobec łamaniu praw człowieka, którym jawnie jest ten brutalny, nieludzki projekt ustawy!
Beata Szydło poinformowała też, że nowym pełnomocnikiem do spraw równego traktowania oraz społeczeństwa obywatelskiego został Adam Lipiński, który zastąpi Wojciecha Kaczmarczyka. (wp.pl)
Premier Beata Szydło twierdzi, że to, kto odpowiada za przeciwdziałanie dyskryminacji milionów osób, w tym osób LGBT+, kobiet i mniejszości, jest "mało intrygujące". Nam wydaje się, że to ma ogromne znaczenie. (Lambda Warszawa)
Mężczyzna został uznany winnym morderstwa pod zarzutem ataku na nastolatkę lesbijkę, którą ją zabił, a jej dziewczynę i zranił, ledwo przeżyła. Otrzymał dożywocie za zabicie lesbijki i próba zabicia drugiej.
Lesbijka która przeżyła obecnie ma 20 lat, wciąż przechodzi rehabilitację, ale teraz też uczestniczy do college'u i pracuje nad książką, aby opowiedzieć swoją historię.
Przemawiając podczas GLAAD Awards w 2015 roku, powiedziała: "Żałuję tylko jedno że Mollie tutaj nie ma. Jej by się spodobało, aby zobaczyć te, całe wsparcie i miłość" (GLAAD)
W lipcu 2016 roku, Norwegia uchwalili ustawę zezwalającą dzieciom do samodzielnego określenia swojej płci w wieku od sześciu lat, za zgodą rodziców. Kilkoro dzieci już skorzystało z nowego prawa, w tym 10-letnia Anna z małego miasteczka na wybrzeżu Norwegii.
Pinksixty News wiadomości LGBT
Chely Wright dla NBC o swoim nowym albumem "I Am the Rain", o swojej rodzinie żonie i dwójce dzieci.
LGBT młodzieży są bardziej prawdopodobne, aby stać się bezdomnym i związanych z handlem ludźmi, według ekspertów oraz Departamentu Zdrowia Opieki Społecznej.
Ogólnopolski strajk kobiet już w poniedziałek. Dorota Wellman, zachęca do protestu
Czarnoskóra Zianna Oliphant ma dziewięć lat. Kiedy w nocy z 27 na 28 września pojawiła się z rodziną w ratuszu miejskim w Charlotte, by uczestniczyć w debacie o traktowaniu czarnej społeczności przez służby, nie planowała wyjścia na mównicę. W trakcie zebrania zapytała jednak mamę, czy może to zrobić. Usłyszał o niej cały świat.
- Urodziłam się i wychowała w Charlotte i nigdy, aż do tego momentu, tak się nie czułam. Nie mogę znieść tego, jak się nas traktuje. To wstyd, że nasi ojcowie i nasze matki są zabijane, i że nie możemy ich więcej zobaczyć. To wstyd, że musimy chodzić na cmentarze i ich chować. Płaczemy, a nie powinniśmy płakać - powiedziała wobec setek zebranych osób słuchających jej w ciszy. (TVN24)
Will i Adam głosowali jeden przeciw drugi za wyjściem z Unii. Adam uważa, że po Brexitcie nienawiść była przesadzona, i społeczność LGBT.
Homorazzi kącik gejowski
Kobieta w hidżabie w amerykańskim "Playboyu". W październikowym wydaniu magazynu pojawi się amerykańska dziennikarka pochodzenia libijskiego, która na co dzień nosi charakterystyczną muzułmańska chustę. Reakcje internautów na sesje pierwszej kobiety w hidżabie były mieszane. Część ludzi gratulowała odwagi, jednak nie zabrakło także komentarzy mówiących o tym, że ten magazyn to "nie miejsce dla muzułmanki". (TVN24)
Democracy Now! wiadomości w perspektywy lewicowe
Tweet
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz