Wieści LGBTQ: Błażej Stencel, Gay USA, Pride Today, Matthew Mitcham, Tomasz Kokot, Kabalet, Vlogowe wieści ...
W ostatnich dniach w mediach społecznościowych Kamila Krupicza, prowadzącego teleturniej Koło fortuny, pojawiły się wpisy sugerujące możliwy kryzys w jego relacji z Błażejem Stencelem. W rozmowie z ShowNews Krupicz odniósł się do spekulacji, zapewniając, że ich związek wciąż trwa, mimo trudniejszych momentów.
„Każdy czasami w życiu przychodzi złe chwile i popełnia błędy. Ważne jest zrozumienie siebie i otoczenia, i przyjęcie lekcji mimo wszelkich 'sytuacji zewnętrznych'.
Wszystko dzieje się po coś, abyśmy zrozumieli, co w życiu jest ważne. A my jesteśmy mądre chłopaki i odrabiamy lekcje. I myślę, że mogę się wypowiedzieć za nas dwóch, że bardzo się kochamy i jesteśmy nie do zdarcia” – powiedział.
Prezenter dodał, że czeka ich jeszcze wiele wyzwań, ale podkreślił, że wszystko jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. „Grunt, że trzymamy się razem i że jeszcze bardziej wszystko nas zbliża do siebie i zachęca do poznawania siebie. Na razie lecimy na bardzo długo razem za granicę” – podsumował.
Gay USA wieści LGBT - Najstarszy program LGBT w sieci kablowej amerykańskiej pierwszy raz nadawano 1985.
Pride Daily - Jedyny na świecie codzienny podcast z wiadomościami LGBTQ+, przynoszący trzy najważniejsze historie w zaledwie dwie minuty.
Pride Today - wieści LGBT The Advocate
Queer News Tonight
Q-mmunity Network News (QNN) – Wiadomości LGBTQ z Australii
Tygodniowy przegląd wiadomości LGBTQ+
Mariusz Kozak, znana osobowość telewizyjna i aktywista LGBT, który dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z byciem osobą rozpoznawalną. O wyzwaniach, jakie napotyka w codziennym życiu, w tym o strachu przed przemocą oraz o miłości, która dotyczy wszystkich, niezależnie od orientacji seksualnej. Mariusz podkreśla, że miłość jest najważniejsza w życiu, a także omawia różnice w postrzeganiu związków LGBT i heteroseksualnych. Program ma na celu ukazanie różnorodności doświadczeń w społeczności LGBT oraz promowanie akceptacji i zrozumienia.
Kabaret w Polsce ewoluuje, coraz częściej podejmując tematy LGBT, co odzwierciedla zmiany społeczne i kulturowe. Beata Harasimowicz, organizatorka wielu nocy kabaretowych w TVP czy Polsacie, podkreśla, że kabaret ma rolę edukacyjną, oswajając widzów z różnorodnością. Współczesne skecze przedstawiają osoby LGBT w pozytywnym świetle, co sprzyja akceptacji i zrozumieniu.
Tomasz Kokot gościem kolejnego programu w LGBT TV. Opowiada miedzy innymi o otwartości wobec rodziców oraz o tym, jak ważne jest bycie szczerym w związkach. Podkreśla, że miłość to intensywne zaangażowanie, a kłótnie są naturalną częścią relacji, którą warto rozwiązywać.
Szymon Niemiec ponownie w studiu LGBT TV, tym razem rozmowa dotyczy wewnętrznej homofobii, jej przyczyn i skutków. Psycholog wyjaśnia, jak lęk i stereotypy wpływają na postrzeganie osób LGBT oraz jak agresja i żarty mogą być formą homofobii. Podkreśla znaczenie zrozumienia własnych przekonań i odpowiedzialności za słowa.
Geje chcą mnie zabić
„To nigdy nie zostanie wymazane. Ale to nie znaczy, że zawsze będzie pamiętane” – mówi Matthew Mitcham o swoim historycznym złotym medalu olimpijskim.
Matthew był pierwszym otwarcie homoseksualnym mężczyzną, który zdobył złoto na igrzyskach w Pekinie w 2008 roku, cementując swój status legendy LGBT+ w historii sportu. W swoim najbardziej szczerym wywiadzie do tej pory zasiada z nami, aby opowiedzieć o swoich zmaganiach z uzależnieniem i głębokim pragnieniu, by „czuć się wyjątkowym”. Można by pomyśleć, że złoto olimpijskie zaspokoi pragnienie uznania u każdego człowieka, ale niestety w jego przypadku tak się nie stało.
Po triumfie Matthew ponownie wpadł w depresję i zaczął sięgać po używki, co sam opisuje jako słynny „olimpijski zjazd”. Brak kontraktów sponsorskich i fakt, że jego osiągnięcie wydawało się zapomniane przez media, sprawiły, że zaczęły pojawiać się porównania z innymi sportowcami LGBT+.
Matthew po raz pierwszy opowiada całą swoją historię w programie All Out with Jon Dean – w intymnej rozmowie ze sportową ikoną, która zapisze się w historii jako pierwszy „Gay Going for Gold”.
Husband and Husband
Vlog dwóch ojców - PJ i Thomas
Tommy i Peter - czeskie małżeństwo
Vlog Bucka Angela
Influencer gejowski Joel Wood
Matthew i Ryan
Davey Wavey
Koaty i Sumner
Dai i Shun, ulubiona para internautów, która poznała się w japońskim reality show Netflixa "The Boyfriend", właśnie uruchomili swój własny kanał na YouTube!
Strach przed HIV, fetysz, niepewność w seksie - Pytania do seksuologa
Vlog Tom Daley.
Dwie pastorki i żony lesbijki Ellen i Stefanie Radtke z Eime koło Hildesheim ich kanał YouTube „Anders Amen”.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz