Gejem może być każdy: piłkarz, komandos czy polityk, ale nie w każdym zawodzie przyznanie się do homoseksualizmu jest łatwe. Piłkarz do takich zawodów nie należy - mówi Radosław Majdan. Były bramkarz reprezentacji Polski odniósł się do słów swojego kolegi po fachu Jana Tomaszewskiego, który przyznał, że nigdy nie zaakceptuje obecności gejów w szatniach piłkarskich. - Jeśli mój kolega z drużyny przyznałby się do bycia homoseksualistom, to traktowałbym go tak samo, jak przed tą informacją - dodaje Majdan. (wspolczesna.pl)
- I to wszystko po to? - pyta "Le Figaro", wskazując, że pary homoseksualne nie kwapią się z legalizowaniem więzów w merostwach (ślubu we Francji udzielają merowie lub ich zastępcy.) - Początek co najmniej skromny - dopowiada gazeta. - Czy też może, jak twierdzili niektórzy krytycy, nowe prawo nie pokrywa się z oczekiwaniami społeczeństwa?.
* Jejciu jakie głupcy małżeństwo do poważna sprawa, mamy być jak hetero żenią się szybko później okazuje się, nie znają dobrze i rozwodzą się. Mówić że 400 par to mało śmieszne jest, druga sprawa ślub przygotowuje się miesiącami, a co hetero poznają się i żenią nie myślą o gościa, miejscu, jak ubrać się itp.
"Le Figaro" jaka to gazeta jest konserwatywna prawicowa, jest znana z kampanii przeciwko LGBT jasne polskie media musi promować i szerzyć homofobie, patrzcie oni nie chcą małżeństw. Prawica katolicka będzie wykorzystywać takie praktyki żeby nie dopuścić do legalizacji związków homoseksualny.
Nie chodzi ilość tylko jakość, tylko o tym zapomina wpycha się w małżeństwo osób które nie są godowi nie tylko osoby homo ale i też hetero.
Michael James Alexander Szalapski, gej z kościoła Metodystów w Clarksville opowiada jak przyciąga gejów do kościoła poprzez Grindr aplikację. Rozmawia z gejami, że ich Bóg, kocha wielu mają problem wiarą osób przez homofobie duchowny. On pokazuje nie są wszyscy tacy są osoby, które możesz być sobą i wierzyć w Boga.
Tweet
Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.
OdpowiedzUsuń