Fot: AKPA |
Wokaliście przez kilka sekund nie mogło przejść przez gardło słowo "gejów". "Był taki periodyk, który nazywał się 'Kochać inaczej' i było to pismo dla... [długa pauza] gejów, nie bójmy się tego słowa" - powiedział Krzywy. Darek Maciborek wydawał się zaskoczony tą reakcją wokalisty. "A dlaczego mamy się bać?" - zapytał. "Ja do nich nic nie mam, oczywiście. Dopóki nikt mnie za dupę nie łapie, nie mam nic przeciwko" - oznajmił mało elegancko Krzywy i podkreślił, że cały zespół De Mono stanowią "heterycy". "Piękno widzę w kobietach, w facetach mniej" - podsumował frontman De Mono, sugerując chwilę wcześniej, że bycie gejem to kwestia... mody.
Dla mnie to tendencyjne materiał jak na polskie media szukają sobie sensacji. Coming out w Boże Narodzenie: "Co powiedzieć rodzicom, którzy uparcie chcą poznać twoją dziewczynę, a ty zakochany jesteś w chłopaku? Czy święta to dobry moment na coming out? A może pójść na całość i przywieźć do domu swojego chłopaka? Mariusz Kurc, który ma za sobą coming out, prowadzi w Tok FM audycję „Lepiej później niż wcale”. Ponadto rozmawiamy z Adamem Szałuchą, którego rodzice tuż przed Wigilią wyjawili, że przeprowadzili swoje śledztwo i wiedzą, że jest homoseksualistą." Video na TVP
Onet: 22 października 1968 roku Charles Holt miał 19 lat i mieszkał w Instytucie dla Chłopców w Karolinie Północnej. Wtedy jego życie zmieniło się radykalnie, bez jego wiedzy. Został poddany przymusowej sterylizacji. Przypadek Charlesa Holta nie jest odosobniony. W istocie jego historia stanowi haniebny rozdział w historii Ameryki.
Od 1907 roku do lat 70-tych ponad 60.000 Amerykanów zostało wysterylizowanych, ponieważ "nie pasowali do ludzkich standardów". Nazwano to eugeniką. Celem było zdjęcie ciężaru z reszty społeczeństwa i "doprowadzenie ludzkości do lepszego jutra". Trzydzieści trzy stany uczestniczyły w tym lub innym momencie w tym programie, z pomocą niektórych spośród najbardziej szanowanych lekarzy i pracowników społecznych. Decyzję zaakceptował nawet Sąd Najwyższy. Oliver Wendell Holmes napisał w uzasadnieniu z 1927 roku, że "trzy generacje imbecyli wystarczą".
Najgorsze dziś podobnie robią mówią że lesbijki i geje nie pasują do Ameryki, wysterylizowanie dziś jest "leczenie homoseksualizmu" pranie mózgu i wszystko wedle prawa. W Ameryce nie którzy zachowują się są panami świata i robią co im podobać.
Za utrudnianie byłemu partnerowi czy małżonkowi kontaktów z dzieckiem można zapłacić karę finansową. Białostocki sąd rejonowy zdecydował, że matka, która utrudniała ojcu kontakty z córką, do których miał prawo, ma zapłacić mężczyźnie 300 zł.
Rok temu akrobaci pół Nadzy przed papieżem:
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz