sobota, 15 grudnia 2012

News: dawcy spermy. Kara śmierci za ateizm. Papież geje zagrażają pokoju na świecie. Linda Harvey geje to nie ludzie. Męska prostytucja ...


W styczniu 2013 roku Planete+ pokaże film dokument w wersji z audiodeskrypcją będzie "Miss Transseksualistek" (26.01, godz. 22.35)), który opowiada o pierwszej edycji wyborów Miss Świata Transseksualistek. Jest to głęboko zaangażowany społecznie dokument o ludziach, którzy na przekór społeczeństwu i naturze pragną być sobą. Premiera w sobotę 26 stycznia. (media2)

W Polsce brakuje przepisów regulujących kwestię oddawania nasienia do banków spermy. Nie można wykluczyć, że - tak jak się stało w Szwecji - po jakimś czasie matka dziecka, a nawet samo dziecko, mogą się zgłosić po pieniądze lub spadek - potwierdzają eksperci. Jak nieoficjalnie dowiedziało się Radio TOK FM, minister Gowin planuje uregulować tę kwestię.

Znany już przypadek sprzed kilku lat ze Szwecji. Z banku spermy skorzystała para lesbijek. Po kilku latach rozstały się, a ta, która urodziła trójkę dzieci, wystąpiła do sądu o alimenty. Płacić musi dawca nasienia. Nikt nie może jednoznacznie powiedzieć, że taka sytuacja w Polsce nie może zaistnieć, bo nie ma żadnych regulacji prawnych w tej sprawie. Jak podkreślają eksperci, podobne pozwy mogą się u nas pojawiać.

Kara śmierci, prześladowania, ograniczenia w dostępie do stanowisk państwowych - tak w 60 krajach świata traktowane są osoby niewierzące, wynika z raportu "Wolność myśli 2012. Dyskryminacja humanistów, ateistów i osób niereligijnych" przygotowanego przez Międzynarodową Unię Humanistyczną i Etyczną (IHEU).(gazeta.pl)

Ivo Widlak, polskich dziennikarz biseksualny powiedział, że czeka na deportacje ze Stanów Zjednoczonych, ponieważ lokalni urzędnicy imigracyjni nie może zrozumieć charakter jego małżeństwo biseksualne. (Pink News) Sugeruje że to ukrywają się ożenił się z kobietą żeby ukryć swój homoseksualizm.

Fot AP
Papież z okazji Światowego Dniu Pokoju, atakuje lesbijki i gejów że zagraża pokój i wolność to nasza wina.

Po jak możemy żądać równy praw do małżeństwa, ma być małżeństwo tylko miedzy kobietą i mężczyzną. Zmiana definicji małżeństwa i pozwoli się na związki homoseksualne to destabilizacja małżeństw. Uchwalenie małżeństw/związków partnerskich to szkodzi pokoju i wolności religijnej. (ANSA)

Poważnie ci ludzie już biję w głowę, widać celibat brak seksu im szkodzi, mówią o jakieś zagrożenia. Już wcześniej papież mówił że lesbijki i geje zagrażają rasy ludzkiej.

Nagle uchwali się prawa dla lesbijek i gejów nagle wszyscy zostaną homo, głupie myślenie ich, tak jak że wszyscy mężczyźni zostaną duchownymi to też wymrą ludzie.

Wcześniej papież spotyka się z marszałek paramentu z Ugandy, czy innymi przestępcami miedzi innymi spotykał się z prezydentem Białorusi.

Widać papież woli spotykać się przestępcami, niż normalnymi ludźmi ile lat walczyli żeby spotkał się z ofiarami pedofilów księży, nie którzy nawet nie mogą spotykać są na czarnej liście papieża po jak oni mogą oskarżać kościół i żądać pieniędzy za molestowanie, to atak na kościół.

Wierni i część duchowny powinno dupnąć nogą głośniej, a co jest akceptacja wiesz nie pobieram papieża, ale nie chce mi się sprzeciwiać tak mówią.

Papież tak nienawidzi gejów i lesbijek czuje się lepszy od nas że ma władze wyśmiewa inny, ma pogardę jak to nazywa grzech pycha. Nie pierwszy raz papieże grzech pychy czuje się lepszy od inny myśli że jest najlepszy i nie musi nikogo słuchać wie wszystko o małżeństwie po jak papież, po ma dzieci i żonę, i wie co mówi nie.

Inna ekstremalna grupa "mission America" Linda Harvey, mówi że lesbijki i ​​geje nie są ludźmi, i nie powinny być chronieni przez konstytucję USA. Dodatkowo mówi nauka nie uznaje homoseksualizmu. Geje i lesbijki ich małżeństwa nie są skonsumowane. Kobieta jest znana z nienawiści do lesbijek i gejów. (Gay Star News)

Ksiądz katolicki Paul Scalia syn sędziego najwyższego amerykańskiego który nie dawno powiedział porównał homoseksualizm do morderstw, synek jego nie jest lepszy mówi homoseksualiści nie istnieją tylko istnieją akty seksualne homoseksualne. Wcześniej żądał żeby nie mówić słowo gej tylko homoseksualista. Paul Scalia też jest członkiem grupy eks gejów i pedały w celibacie "odwaga". (Joe My God)

"Jestem młodym, przystojnym facetem i wiem, jak sprawić ci przyjemność" - w gazetach i internecie znajdziemy wiele takich anonsów. Ich autorzy nie lubią słowa męska prostytutka, wolą określać swoją działalność "sponsoringiem". Rynek tego typu usług seksualnych rozkwita - według niektórych badań co piąty polski student dorabia w ten sposób do stypendium ... wp.pl.

Artykuł zachęcający do prostytucji. Jestem przeciw prostytucji powinna być zabroniona. Nie rozumiem jak można uprawiać seks za pieniądze, w kiblach, sprzedawać się. Też nie rozumiem gejowski darkoomów, czy się chwali wiesz ilu dziś panek/facetów miałem.

Ostatnio też kobiety tak są wyzwolone to na maksa, chodziłem takimi które tak były pijane że pół dyskoteki je ruchało i to niebezpieczny seks.

Powinno edukować że seks to intymność, miłość ... a nie tylko zaspokojenie swoi pragnień. W nie który sprawa jestem konserwatywny takie jak przeciw aborcji, wartości rodzinę widać mówią mi mam obsesje na punkcie rodzin homoseksualny. Myślą wejdą na blog zobaczą nagi facetów, a tu dwóch/mamusie z dziećmi. Taki ze mnie lewicowy konserwatysta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz